Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

aktualności
NOWE DRUKARKI HP

Seria HP Color LaserJet Pro M252 jest kompaktowa i energooszczędna. Przy rozmiarach mniejszych o nawet 33% w porównaniu do urządzeń konkurencji ta nowa seria może sprostać potrzebom niewielkiego zespołu pracowników, usprawniając jego pracę dzięki możliwościom drukowania z urządzeń mobilnych oraz najlepszemu w swojej klasie czasowi wydrukowania pierwszej strony.

Seria HP Color LaserJet Pro MFP M277 to najmniejsze kolorowe urządzenia wielofunkcyjne w swojej klasie. HP Color LaserJet Pro MFP M277 to duża wydajność przy niewielkich rozmiarach ? urządzenie jest o 41% mniejsze w porównaniu do swojego poprzednika i zapewnia najkrótszy czas druku dwustronnego, wydruku pierwszej strony oraz największą oszczędność energii w swojej klasie. Przeznaczone jest do użytku przez 1-5 użytkowników drukujących 250-2500 stron miesięcznie.

  Seria HP Color LaserJet M552 i M553 doskonale sprawdzi się w pracy większych zespołów, od 5 do 15 osób, drukujących od 2000 do 6000 stron miesięcznie. Dzięki niej kierownicy działów IT mogą oszczędzać czas i pieniądze, korzystając z szybkiego wydruku przy najniższym możliwym zużyciu energii i najszybszym wydruku dwustronnym w tej klasie.
 

 


tonery i tusze
urządzenia drukujące
laptopy i komputery
urządzenia biurowe
akcesoria biurowe
zapytanie ofertowe
Wszystkie logotypy ukazane na stronie należą do ich właścicieli i mają charakter jedynie informacyjny.
Copyright ©2012 edeco | profesjonalne rozwiązania dla firm
projekt i realizacja: .e.y.c.